To był BAL …

2 lutego w naszej szkole po raz kolejny ponad setka dzieci  bawiła się na Balu Malucha, który jest imprezą środowiskową organizowaną przy współpracy rodziców i od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Pięknie wystrojona sala balowa, wypełniona była po brzegi. Do szkoły tłumnie przybyli najmłodsi wraz z rodzicami, babciami i ciociami, a także uczniowie naszej szkoły. Dzieci przebrane w karnawałowe stroje witał Smok Nowuś, który przybył do nas z księgarni NOVA w Brzozowie i przez cały czas bawił się z nami. Uczniowie klasy IV pięknie przebrani pełnili rolę wodzirejów. Układy taneczne przygotowane przez dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I – III szkoły podstawowej zachęcały do wspólnej zabawy wszystkich obecnych na sali. Dla najmłodszych przygotowane zostały zabawy, konkursy oraz przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów klasy V. Zaś rodzice, babcie i ciocie mogli skorzystać z kawiarenki przygotowanej przez  Radę Rodziców. Atrakcją balu była fontanna z czekoladą, do degustacji której zostali zaproszeni wszyscy. Dobra zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych. Zarówno dzieci jak i ich opiekunowie z żalem opuszczali salę balową.
Bal Malucha został zorganizowany dzięki zaangażowaniu naszych nauczycieli (Agaty Rzepki, Sabiny Dytko-Gerlach, Anny Chrobak, Agaty Szpiech, Łucji Buczek, Justyny Ziemiańskiej, Haliny Błaż, Doroty Boruli), Rady Rodziców naszej szkoły, sponsorów (Marii Klimkowskiej – Pytlak, Sobiesława Świdra, Anny Szczepek, Katarzyny Mazur – Baran, Krzysztofa Zubla) oraz dyrekcji szkoły. Szczególne podziękowania należą się Piotrkowi Rzepce, który po raz kolejny zadbał o wspaniałą oprawę muzyczną.
Dziękujemy wszystkim, którzy w sobotnie popołudnie przybyli do naszej szkoły i bawili się z nami.
Zapraszamy znów za rok ……

 

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.