Konkurs fotograficzny – rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny „Aktywne Ferie w Obiektywie”  – rozstrzygnięty.
Celem konkursu było rozbudzanie wśród uczniów zainteresowań fotografią cyfrową. Uczniowie Gimnazjum mieli za zadanie wykonać w okresie ferii zdjęcia pod hasłem „Aktywne Ferie w Obiektywie” (np. sport, ruch, panorama).
Każdy uczestnik mógł wykonać max 3 zdjęcia – samodzielnie, co potwierdzał oświadczeniem, że posiada pełne prawa autorskie  do wykonanej pracy i nie narusza praw osób trzecich, które zostały na nich przedstawione.
Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Oto wyniki:
I miejsce – Justyna Gołąbek (klasa IIa)
II miejsce – Honorata Zubel (klasa IIIb)
III miejsce – Paulina Bąk (klasa IIb)

Serdecznie gratuluję i dziękuję za udział w konkursie.

Barbara Niecko

 

Nagrodzone zdjęcia do obejrzenia w galerii.