Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

19 kwietnia w Zespole Szkół im. Aleksandra Fredry w Nozdrzcu odbył się Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W konkursie tym uczestniczyły  trzyosobowe zespoły z naszej szkoły w składzie:
1.    Szkoła Podstawowa: Bartłomiej Bąk, Łukasz Rzepka, Dominik Komada
2.    Gimnazjum: Dominik Pytlak, Karol Kobiałka, Sławomir Herbut
Poziom był bardzo wysoki, a rywalizacja zacięta.
W klasyfikacji końcowej drużyna ze Szkoły Podstawowej zajęła 6 miejsce, trzeba nadmienić, że byli zawodnikami najmłodszymi w grupie. Z racji tego najmłodszy zawodnik Dominik Komada otrzymał nagrodę ufundowaną przez Komendę Policji w Nozdrzcu – dużą maskotkę Policjanta. Myślę, że jak na pierwszy start należą im się gratulacje!
Zaś drużyna Gimnazjum przegrała rywalizację z drużyną ze Starej Wsi i w klasyfikacji końcowej zajęła IV miejsce. Jednak  trzeba nadmienić, że w klasyfikacji indywidualnej  Dominik Pytlak – zajął III miejsce i otrzymał nagrodę główną Tablet.

Gratulacje!!!

Barbara Niecko