Święty Mikołaj w naszej szkole

W sobotnie, grudniowe popołudnie w naszej szkole było niezwykle przyjemnie – najmłodszych uczniów odwiedził św. Mikołaj. Na to spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowywały się przez wiele dni. Mimo ogromnej tremy wszyscy stanęli na wysokości zadania, a przygotowane dla Mikołaja wiersze i piosenki zostały wykonane perfekcyjnie. Po przedstawieniu odbyła się wspólna zabawa z dostojnym gościem. Następnie przyszedł czas na rozdawanie prezentów. Każde dziecko, począwszy od maluszków, kurczowo trzymających się mamy, a skończywszy na rezolutnych uczniach klasy trzeciej, które odbierało od św. Mikołaja prezenty miało tego dnia bardzo przejętą minkę i mocno bijące serce. Wszyscy obdarowani zaprosili niezwykłego gościa na następne spotkanie w przyszłym roku.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia naszych uczniów tj. księżom katechetom, rodzicom, nauczycielom klas  0 – III oraz  Burmistrzowi Brzozowa, który co roku pomaga
św. Mikołajowi.
Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć tutaj - zobacz.