Wyróżnienie dla grupy teatralnej PAW-KOM

Dnia 26.09.2014 roku odbył się w Tarnawie Dolnej kolejny – archiprezbiterialny – etap konkursu organizowanego przez Akcję Katolicką „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie”. Po raz kolejny już nasza grupa teatralna wzięła w nim udział i po raz kolejny odniosła sukces. Niełatwo dziś mówić o świętości. Trudno także przenieść ważne i mądre słowa Papieża Polaka na scenę. Naszej młodzieży to się udało. Tym razem młodzi aktorzy wykorzystali możliwości teatru lalkowego i niezwykle ekspresyjnie animowali stworzone przez siebie lalki – anioły.
Gratulujemy talentu i pracowitości całej grupie, którą tworzą: Faustyna Szczepek, Monika Kulig, Tomasz Hućko, Damian Bąk, Wioletta Brajewska, Anna Buczkowicz, Ola Gaździk, Emilia Bober, Weronika Szczepek, Patrycja Szczepek, Anna Pietryka i Agnieszka Szuba oraz opiekun p. Barbara Słowik