Miłe spotkanie

W dniu 26.11.2014r. gościliśmy w naszej szkole sympatycznych gości – byłe Absolwentki, które postanowiły raz jeszcze spotkać się z dawnymi kolegami, koleżankami, wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją. Z ogromnym sentymentem wspominały czas spędzony w szkole. Naszym gościom dziękujemy za odwiedziny i wszystkie miłe słowa jakich mogliśmy wysłuchać. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że będziecie odwiedzać nas znacznie częściej. Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia w dalszym kształceniu.
Nie było to pierwsze takie spotkanie. Co roku nasi Absolwenci sprawiają nam taką niespodziankę.
Nie ukrywam, że jest nam bardzo miło, gdy nas odwiedzają, że pamiętają i chętnie opowiadają, co u nich słychać, jak sobie radzą. A radzą sobie całkiem dobrze….

I jeszcze taka informacja:
6 stycznia 2015 r. nasze gimnazjum będzie świętowało kolejną rocznicę nadania imienia ks. Pawła Komborskiego. Już dzisiaj zapraszamy naszych Absolwentów do wspólnego świętowania, które w tym roku szkolnym będzie miło trochę inny charakter. Więcej szczegółów wkrótce.

Zaproszenie dotyczy Absolwentów, którzy uczęszczali do tej starej szkoły
i nowej

autor zdjęć: Jan Gaździk