XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych – Rzeszów 2015

11.10.2015 roku w Rzeszowie odbył się XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych, w którym wzięli udział  dwaj uczniowie z klasy I naszego gimnazjum. Chłopcy uczęszczają na zajęcia modelarskie, prowadzone przez p. Marcina Chudzikiewicza (rodzica jednego z uczniów). Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 1 w Przysietnicy. Na co dzień również samodzielnie rozwijają swoje pasje i zainteresowania modelarskie. Na konkurs zgłosili i wystawili swoje prace i zajęli wysokie lokaty:
Maksymilian Szpiech –  II miejsce w kategorii „Plastikowe Dioramy” ,
Wiktor Szajnowski -  III miejsce w kategorii „Kartonowe Pojazdy Bojowe”.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i  nagrody  rzeczowe. Gratulujemy i zachęcamy do rozwijania swoich pasji i zainteresowań!