Spotkanie z Księdzem Biskupem Stanisławem Jamrozkiem

W dniach 5-6 marca br. miała miejsce wizytacja kanoniczna Księdza Biskupa Stanisława Jamrozka w naszej parafii. W ramach tej wizytacji Ksiądz Biskup, w towarzystwie proboszcza ks. Jana Smoły, przybył do naszej szkoły aby spotkać się z uczniami, nauczycielami, pracownikami oraz przedstawicielami Rady Rodziców. Był to dla naszej szkolnej społeczności wyjątkowy dzień.  Dyrektor szkoły Jadwiga Ścibor, przewodnicząca Rady Rodziców Marta Niemiec oraz przedstawiciele uczniów Michał Świder i Patrycja Pietryka przywitali dostojnego gościa na sali gimnastycznej. Ksiądz Biskup wysłuchał krótkiego programu artystycznego, przygotowanego przez uczniów pod kierunkiem ks. Ryszarda Krempowicza, ks. Marka Dudy, p. Sabiny Dytko-Gerlach i p. Elżbiety Płowy. Dzieci z oddziału przedszkolnego złożyły Księdzu Biskupowi życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane serca. Ksiądz Biskup Stanisław podziękował naszym artystom za piękny występ. Spotkanie to było pełne radości i nadziei na dalsze kroczenie w przyszłość, w myśl hasła Roku Liturgicznego – „Idźcie i głoście”. Na zakończenie wizyty Ksiądz Biskup Stanisław Jamrozek udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa i udał się na spotkanie z nauczycielami i pracownikami szkoły.
Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć w galerii.