„Baw się z nami” – gminne zawody w Humniskach

25 maja nasi uczniowie z klasy III „b” SP wyjechali na gminne zawody sportowe. Rozegrane one zostały na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Humniskach. Po oficjalnym otwarciu, którego dokonała dyrektor Małgorzata Woźniak, rozpoczęły się zmagania w 7 konkurencjach pod nazwą „Baw się z nami” organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach mogli brać udział uczniowie klas III i młodsi. Na etapie gminnym wystartowało 8 reprezentacji szkół: SP Nr 1 w Humniskach, SP Nr 1 w Przysietnicy, SP Nr 2 w Przysietnicy, SP w Górkach, SP w Starej Wsi, SP w Zmiennicy, SP w Turzym Polu oraz gospodarze SP Nr 2 w Humniskach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III „b” SP w składzie:
1. Przemysław Dąbrowski
2. Wiktor Wolanin
3. Fabian Rzepka
4. Sebastian Gładysz
5. Jakub Gwizdała
6. Milena Bąk
7. Amelia Rzepka
8. Klaudia Grdeń
9. Maja Birecka
10. Karol Herbut – kl. III „a”
Piękna pogoda pozwoliła na rozegranie wszystkich konkurencji spośród których zwycięzcą została Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, zaś nasi uczniowie zdobyli VI miejsce. Gratulujemy!
Uczniów do zawodów przygotowywała p. Sabina Dytko – Gerlach.

Zdjęcia można obejrzeć w galerii – zobacz