Z wizytą u strażaków

We wtorek 16.01.2018 roku uczniowie klasy III SP wraz z wychowawczynią Agatą Szpiech wybrali się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Przysietnicy. Celem wycieczki było bliższe poznanie pracy strażaków, ich wyposażenia i podziękowanie im za ich niezwykle ważną, bezinteresowną służbę innym ludziom. Pan Bogdan Fiejdasz, tata uczennicy klasy III, wraz z Jakubem Gosztyłą szczegółowo i ciekawie opowiedzieli  dzieciom o swojej służbie i obowiązkach. Zaprezentowali stroje, sprzęt gaśniczy i całe wyposażenie. Najwięcej emocji wzbudziły wozy strażackie, nowoczesne i świetnie wyposażone. Wszystkie dzieci mogły wsiąść do samochodów  i poczuć się jak prawdziwi strażacy w akcji. Na koniec dzieci podziękowały strażakom za miłe przyjęcie i wręczyły własnoręcznie wykonane rysunki i laurki.
Dziękujemy Wam, dzielni strażacy, z OSP w Przysietnicy!

Zdjęcia do obejrzenia w galerii - zobacz.

Agata Szpiech