To był Bal…

Dnia 27 stycznia już po raz kolejny najmłodsze dzieci wzięły udział w zorganizowanej przez Radę Rodzicow, nauczycieli i uczniów SP nr 2 w Przysietnicy zabawie karnawałowej. Hala sportowa w ten dzień stała się salą balową, która pięknie udekorował p. Krzysztof Zubel oraz uczniowie z klasy III gimnazjum. Na najmłodszych uczestników balu czekało wiele atrakcji, takich jak malowanie twarzy, konkursy, pląsy i zabawy przygotowane przez nauczycieli: Agatę Rzepkę, Sabinę Dytko-Gerlach, Annę Chrobak, Izabelę Błajdę, Agatę Szpiech, Renatę Hałkę i Ewą Wieczorek.
Oprawę muzyczną przygotowali nasi uczniowie: Dominik Komada i Jakub Szczepek.
Uczestnicy balu mogli skosztować w bufecie pyszności przygotowanych przez rodziców. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie balu.  Zapraszamy za rok.

W galerii można obejrzeć zdjęcia – zobacz.