I miejsce podczas powiatowych zawodów z BRD

26 kwietnia na terenie miasteczka ruchu drogowego w Nozdrzcu, odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Podstawowych i Gimnazjum. W turnieju udział wzięło łącznie 9 drużyn z 6 szkół, z terenu powiatu brzozowskiego. Zgodnie z regulaminem eliminacje składały się z dwóch części: teoretycznej, która obejmowała rozwiązanie testów z wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i testu dotyczącego poruszania się po skrzyżowaniach, oraz praktycznej tj. jazdy sprawnościowej na rowerze po torze przeszkód. Nad prawidłowym i zgodnym z regulaminem przebiegiem zawodów czuwała komisja pod przewodnictwem sędziego głównego asp. Krzysztofa Kwiecińskiego z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie. Naszą szkołę podczas turnieju reprezentowali uczniowie klasy III gimnazjum  w składzie: Bartłomiej Bąk, Dominik Komada i Łukasz Rzepka, którzy w kategorii szkół gimnazjalnych zajęli drużynowo I miejsce i będą reprezentować powiat brzozowski podczas turnieju wojewódzkiego. Indywidualnie Bartłomiej Bąk zajął II miejsce. Uczniów do zawodów przygotowywała p. Magdalena Dąbrowska-Rzepka.

Gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy powodzenia podczas etapu wojewódzkiego.

Zdjęcia oraz film z turnieju można obejrzeć na poniższych stronach:

www.brzozowiana.pl

www.podkarpacka.policja.gov.pl