Mikołajkowy Turniej Sportowy

Piątkowe popołudnie 07.12.2018r. na długo pozostanie w pamięci młodszych uczniów naszej szkoły. To właśnie dla nich przygotowany został Mikołajkowy Turniej Sportowy w ,,dwa ognie”. Wzięło w nim udział 33 dzieci z klas III – V, które zostały losowo podzielone na cztery drużyny: Mikołaje, Elfy, Renifery, Śnieżynki. Rozegrano 6 meczy, które wyłoniły zwycięzców. Pierwsze miejsce przypadło grupie Mikołajów w składzie: Mikołaj Herbut, Aleksandra Wnęk, Klaudia Grdeń, Alan Bąk, Kacper Szczepek, Wiktor Bąk, Ścibor Miłosz, Zuzanna Sobota. Celem turnieju było zachęcanie młodzieży do aktywności fizycznej, integracja uczniów, dobra zabawa i przeżywanie pozytywnych emocji. Radość na twarzach, entuzjazm, dopingowanie kolegów były potwierdzeniem, że cel został osiągnięty. Pomysłodawcą piątkowego wydarzenia była uczennica klasy III gimnazjum Natalia Bąk, która zaprosiła do realizacji przedsięwzięcia p. Dorotę Borulę i p. Sławomira Skwarcana.