Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W dniu 14 grudnia 2018 r. odbyła się XXVII Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, której organizatorem był Rejonowy Zarząd PCK w Brzozowie. Główną ideą olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do ochrony zdrowia. Udział w olimpiadzie należy już do tradycji naszej szkoły. Na etapie  rejonowym należało zaprezentować akcję sportową przeprowadzoną w środowisku lokalnym oraz wykazać się wiedzą dotyczącą zasad zdrowego stylu życia i zagrożeń zdrowotnych oraz wiedzy o Ruchu Czerwonokrzyskim – przeprowadzoną w formie testu pisemnego. W tym roku szkolnym  w olimpiadzie wzięła udział uczennica klasy III gimnazjum Natalia Bąk, która zajęła II miejsce. Otrzymała nagrody rzeczowe i dyplom. Gratulujemy uczennicy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekę nad przygotowaniem uczennicy do konkursu sprawowały  panie D. Borula i E. Wieczorek.