Wyjazd na lodowisko

W piątek 1 lutego nauczyciele wychowania fizycznego z naszej szkoły już po raz drugi w tym roku zorganizowali wyjazd do Sanoka na lodowisko. Okazało się, że pomysł był trafiony. Część uczniów radziła sobie na tafli lodowej całkiem dobrze, ale byli i tacy, którzy stawiali pierwsze kroki na łyżwach. Mimo licznych upadków i trudności z utrzymaniem równowagi nikt się nie poddawał i wszyscy podnosili się szybciej niż upadali. Można było zobaczyć, że niektórzy, bardziej obeznani z tą formą aktywności, świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności. Warto podkreślić też fakt, że wykazali się oni też postawą koleżeńską i z wielkim zaangażowaniem pomagali i uczyli, wraz z opiekunami, początkujących. Zarezerwowane dwie godziny minęły bardzo szybko i aż żal było schodzić z lodowej tafli. Zmęczeni, ale ogromnie zadowoleni opuszczaliśmy lodowisko. Potem jeszcze ciepła przekąska w McDonald’s  i można było wracać do szkoły.

Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii – zobacz.