Gratulacje dla Amelii i Moniki

15 marca w Zespole Szkół nr 1 w Przysietnicy odbył się V Gminny Konkurs Mitologiczny W świecie mitów. Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Rachwał, Klaudia Bober i Kinga Rachwał z klasy VI oraz Monika Bober i Weronika Gosztyła z klasy VIII. Konkurs składał się z dwóch etapów. Najpierw wszyscy uczestnicy rozwiązywali test pisemny. Następnie uczniowie z najwyższą liczbą punktów przechodzili do drugiego etapu, który miał formę turnieju 1 z 10. Z naszej szkoły aż 4 dziewczyny przeszły do II etapu. O zwycięstwie decydowała suma punktów z obu etapów. Miło nam poinformować, że Amelia Rachwał uczennica klasy VI zdobyła II miejsce w kategorii klas IV-VI, zaś Monika Bober uczennica klasy VIII zajęła III miejsce w kategorii klas starszych.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i pozostałym uczestniczkom konkursu, które tak godnie reprezentowały naszą szkołę na tym konkursie. Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej Gminny Brzozów, gdzie znajduje się relacja z tego konkursu.