Gminny Mistrz Ortografii

24 maja w auli kina Sokół w Brzozowie odbył się VIII Gminny Konkurs Ortograficzny o pióro Burmistrza Brzozowa. Wzięli w nim udział najlepsi uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów gminny Brzozów. Naszą szkołę reprezentowały Klaudia Bober z klasy VI oraz Julia Sobota z klasy VIII.

W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej  bezkonkurencyjna okazała się Klaudia Bober (popełniła tylko dwa błędy) i tym samym zdobyła tytuł Gminnego Mistrza Ortografii oraz główną nagrodę. Julia Sobota w II kategorii uplasowała się na piątej pozycji. Serdecznie gratulujemy uczennicom oraz dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej Gminny Brzozów, gdzie znajduje się relacja z tego konkursu.