Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Dzień obfitował w liczne atrakcje: zabawy i konkursy, tańce przy muzyce oraz wyjścia na ognisko przygotowane przez rodziców. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała i zachęcała do wspólnej zabawy. Dzieci bawiły się wspaniale. Gdy wróciliśmy do szkoły udaliśmy się na występy przygotowane przez naszych uczniów z naszej szkoły. Uroczystości towarzyszyły piosenki, wiersze, humorystyczne skecze przygotowane przez wychowawców i uczniów. W tym dniu dzieciaki czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę i watę cukrową od Rady Rodziców i p. Dyrektor – za co serdecznie dziękujemy. Bardzo dziękujemy p. Magdalenie Bieda za udostepnienie miejsca na ognisko i plac zabaw oraz p. Jolancie Szczepek, p. Anecie Dobosz – Data i p. Iwonie Wróbel za pomoc przy ognisku.

Sabina Dytko – Gerlach

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.