Kacper Pietryka w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce

W dniach 19 i 23 września reprezentacje naszej szkoły brały udział w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce.
W pierwszym dniu rywalizowano w ramach Igrzysk Dzieci (klasy IV-VI). Szkołę reprezentowało 10 uczniów tj. Bąk Alan, Buczek Julia, Dobosz Dawid, Fiejdasz Kamila, Jajko Filip, Jajko Marlena, Mikoś Piotr, Pietryka Kinga, Szczepek Marcin i Wania Alan.
Najlepsze wyniki w naszej reprezentacji uzyskali Marcin Szczepek, który brał udział w biegu na 1000 plasując się w pierwszej 10 zawodów oraz Kinga Pietryka w biegu na 60 metrów miejsca od 10-15.
Cztery dni później rywalizowali uczniowie klas VII i VIII w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Szkołę reprezentowało 11 uczniów tj. Dąbrowski Radosław, Jajko Kacper, Kaszowski Jakub, Pietryka Kacper, Pietryka Maja, Rzepka Martyna, Rzepka Piotr, Szczepek Mateusz, Zubel Filip, Jajko Kacper.
Najlepszy rezultat w naszej reprezentacji uzyskał Kacper Pietryka, który zajął drugie miejsce w konkurencji pchnięcia kulą z wynikiem 8,63m.
Wynik ten pozwolił  Kacprowi zakwalifikować się do 20-osobowej kadry Powiatu Brzozowskiego na zawody wojewódzkie.
W dniu 25 września na obiektach Resovii Rzeszów odbył się finał wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw w LA, gdzie w konkurencji pchnięcia kulą nasz uczeń zajął 13 miejsce z wynikiem 8,10m.
Wszystkim reprezentantom naszej szkoły serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
Opiekunem uczniów podczas zawodów był Sławomir Skwarcan.