Dzień Chłopka w naszej szkole

Tegoroczny Dzień Chłopaka obchodzony był w naszej szkole w wyjątkowy sposób. Nie zabrakło jak co roku miłych upominków i ciepłych życzeń. Ponadto przygotowano dla chłopaków miłą niespodziankę. W czasie apelu zorganizowanego z tej okazji uczniowie klasy VI a pod kierunkiem pani Barbary Słowik przypomnieli wszystkim dzieje „odważnego” Stefka Burczymuchy. Następnie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu przeprowadzonego przez Samorząd Uczniowski o tytuł „Super Chłopaka”, a na zakończenie odśpiewano tradycyjne „Sto lat”.

Tytuł „Super Chłopaka” w poszczególnych klasach zdobyli i dumnie nosili otrzymane z tej okazji krawaty:

Kacper Szczepek – kl. IV

Dawid Dobosz – kl. V

Adam Niemiec – kl. VI a

Wiktor Wolanin – kl. VI b

Kacper Jajko – kl. VII

Kacper Pietryka – kl. VIII

Serdecznie gratulujemy:)