Kwiaty dla nauczycieli

Dnia 31 października 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs pt. „Kwiaty dla nauczycieli” zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski. Prace konkursowe można było wykonać dowolną techniką plastyczną. Konkurs adresowany był do uczniów oddziałów przedszkolnych i klas I-III naszej szkoły.  Jego celem było zachęcenie do okazania wdzięczności za pracę jaką wykonują nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi oraz rozbudzenie w dzieciach pasji twórczych. Do organizatorów wpłynęło łącznie 51 prac. Prace oddane przez młodych plastyków były wykonane na wysokim poziomie, wyrażały ich pomysły w bardzo atrakcyjny, ciekawy sposób i charakteryzowały się starannością wykonania i różnorodnością technik. Wszystkie prace można było podziwiać do końca października na zorganizowanej wystawce szkolnej.

Wyróżnione i nagrodzone osoby  to:

Sebastian Boroń  -  uczeń kl. 0 a
Hubert Szczepek – uczeń kl. I
Gabriela Jajko – uczennica kl. II
Oliwia Pytlak – uczennica kl. III

Dziękujemy młodym artystom, bez których zaangażowania konkurs
z pewnością by się nie odbył i zapraszamy wszystkich uczniów do kolejnych naszych konkursów!

 

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego
p. Ł. Buczek i p A. Szpiech