Dzień Pluszowego Misia

25  listopada 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu dzieci przyniosły  do szkoły swoje ukochane pluszaki, które umiliły im lekcje w szkole. Na korytarzu zorganizowano wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczniów na konkurs plastyczny pt. „Mój ukochany miś”. W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej. W wyniku głosowania  wyróżniono zwycięzców, którzy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Konkurs zorganizowały panie Łucja Buczek i Agata Szpiech w ramach działań Małego Samorządu Uczniowskiego, a nagrody ufundowali rodzice dzieci z klas 0-III. Następnego dnia, 26 listopada 2019r. dzieci z przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej były na wycieczce w kinie „Sokół”  w Brzozowie na niecodziennej lekcji pt. „Uwaga! Akcja! O tajemnicach planu filmowego”, podczas której dowiedziały się, jak powstaje film i ilu ludzi pracuje na przy jego produkcji. Następnie obejrzały film  o sympatycznym misiu pt. „Paddington 2”. Dzieci wróciły z kina zadowolone i pełne wrażeń.