Rodzinna kartka bożonarodzeniowa

W okresie przedświątecznym został zorganizowany w naszej szkole konkurs plastyczny pt. „Rodzinna kartka bożonarodzeniowa”. Jego celem było zachęcenie uczniów do kultywowania tradycji i symboli bożonarodzeniowych oraz rozwijanie inwencji twórczej związanej z tematyką świąt. W zmaganiach konkursowych udział wzięło 31 uczniów z klas 0-IV. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 10 stycznia br.   W wyniku głosowania  wyróżniono 6 laureatów, którzy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Oto nagrodzone osoby:

Martyna Ścibor kl. 0a

Artur Władyka kl. 0b

Alan Wolanin kl. I

Aleksandra Olejko kl. II

Maja Data kl. III

Wiktor Bąk kl. IV

Konkurs zorganizowały panie Łucja Buczek i Agata Szpiech, a nagrody ufundowała pani dyr. Wiesława Szarek.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.