Gratulacje dla Sabriny, Oliwii i Amelii!

W piątek 21 lutego w Zespole Szkół nr 1 w Przysietnicy odbył się VI Gminny Konkurs Mitologiczny W świecie mitów. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Oliwia Olejko, Sabrina Mechtoub i Amelia Rzepka z klasy VI b oraz Klaudia Bober, Amelia Rachwał i Kinga Rachwał z klasy VII.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Najpierw wszyscy uczestnicy rozwiązywali test pisemny. Następnie 10 uczniów z najwyższą liczbą punktów przechodziło do drugiego etapu, który miał formę turnieju 1 z 10. O zwycięstwie decydowała suma punktów z obu etapów.      Miło nam poinformować, że w kategorii klas IV – VI Sabrina Mechtoub zajęła I miejsce, a Oliwia Olejko III miejsce, zaś w kategorii klas VII – VIII Amelia Rachwał zdobyła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i pozostałym uczestniczkom konkursu, które tak godnie reprezentowały naszą szkołę na tym konkursie.