Kartka dla medyka od uczniów z klas I-III

Dzień Pracownika Służby Zdrowia oraz Światowy Dzień Zdrowia obchodzone są 7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). To dzień, w którym warto zauważyć i docenić starania, poświęcenie i zaangażowanie pracowników służby zdrowia. W tym roku to święto ma szczególny charakter. Wszyscy widzimy, z jak wielką determinacją i odwagą pracownicy służby zdrowia walczą z pandemią.
Z tej okazji uczniowie klas I –III przygotowali dla medyków laurki i kartki. W ten symboliczny sposób dzieci pragną podziękować wszystkim pielęgniarkom, lekarzom i pozostałym pracownikom służby zdrowia oraz złożyć wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęceń służbę na rzecz drugiego człowieka. Dziękujemy za codzienny wysiłek. To dzięki Waszej pracy i poświęceniu możemy czuć się bezpieczni. Życzymy, aby na co dzień otaczała Was wyłącznie serdeczność i życzliwość tych, których spotykacie na swoich życiowych drogach oraz satysfakcji z pracy zawodowej i samych pomyślności w życiu osobistym.
Mamy nadzieję, że wykonane przez dzieci prace sprawią wiele radości osobom pracującym w służbie zdrowia, gdyż w tym szczególnie trudnym czasie są oni prawdziwymi bohaterami.

Prace do obejrzenia w naszej galerii – kliknij.