Oferta edukacyjna ZSE w Brzozowie

INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW

”Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć,

a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Zbliża się termin rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Zespół Szkół Ekonomicznych

im. KEN w Brzozowie zaprasza wszystkich poszukiwaczy wiedzy, umiejętności praktycznych

i dobrego klimatu do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021.

W skład Zespołu Szkół Ekonomicznych wchodzą Technikum nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące. Oferta edukacyjna obejmuje w Technikum nr 1 naukę w sześciu zawodach: technik ekonomista, technik rachunkowości, technik handlowiec, technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. II Liceum Ogólnokształcące oferuje naukę na dwóch profilach: policyjno-prawnym oraz pierwsza pomoc z ratownictwem medycznym.

Nowoczesna, przyjazna i  bezpieczna szkoła czeka na Was!

Jesteście dla nas ważni!

Zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej szkoły oraz na profilu na Facebooku: ZSE Brzozów.

Prezentacja kierunków

Film promujący

Z wyrazami szacunku i życzeniami spokoju na najbliższy czas

Jerzy Olearczyk-dyrektor szkoły